Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Sennik: ciąża

Zobacz artykuły na temat:astrologiaezoterykasymboleznaczenie snówmarzenie senne
W życiu ciąża jest zapowiedzią czegoś nowego, czymś nieznanym, pełnym niejasności. Czy podobnie jest we śnie? Co na to sennik?

sennik: ciąża

fot. Fotolia

Ciąża to z reguły bardzo dobry znak, zapowiedź zmian, które dokonają się w naszym życiu, ale tylko i wyłącznie za naszą sprawą. Nie jest więc to symbol jakiegoś cudu, który nagle ni stąd ni zowąd odmieni otaczającą nasz rzeczywistość i nagle sprawi, że wszystko odmieni się na dobre. Ciąża symbolizuje „rodzący się”, dojrzewający w naszym umyśle plan, który to ma szansę otworzyć przed nami wrota do nowego, lepszego życia. Jeśli więc przyśniła ci się ciąża, może to oznaczać, że powoli dojrzewasz do wprowadzenia w swoim życiu zmian, na które dotąd nie było Cię stać, bo na przykład nie miałeś odwagi. Jest to więc dobry znak, dodający otuchy, popychający do działania.

Zobacz także: Co może wpływać na nasze sny?

Ciąża we śnie kobiety

Jeżeli osobą śniąca jest kobieta, to obraz ciąży może oznaczać także i inne rzeczy, którym warto by się tutaj bliżej przyjrzeć. Jeżeli to ona jest we śnie ciężarna, to znak, że w jej życiu dokonają się w niedługim czasie bardzo ważne zmiany. Zmiany, których od dawna oczekiwała, które sprawią, że będzie czuła się szczęśliwa i pełna. Jest to więc dobry znak.

Ujrzenie we śnie ciężarnej kobiety oznacza powodzenie w interesach i sferze materialnej. Ważne jest, żeby sen o ciąży przeanalizować dokładnie, zestawić go z rzeczywistością, ze sprawami, które są nam bliskie, które odgrywają istotną rolę w naszym życiu prywatnym i zawodowym. Tylko wówczas istnieje szansa, że odczytamy ten znak bezbłędnie.

Poród we śnie

We śnie możemy stać się także świadkami porodu, który z kolei też często jest odczytywany jako dobry znak – jako forma oczyszczenia, zapowiedź rozwiązania ważnych dla nas spraw. Jednak nie jest tak zawsze. Narodziny dziewczynki są na przykład zapowiedzią bólu i cierpienia, zdarzenia, które sprawi nam ogromną przykrość. Bolesny poród to zapowiedź choroby. Ale już pojawienie się chłopca na świecie to znak szczęścia i radości w życiu śniącego.

Zobacz także: Kalendarz ciąży - tydzień po tygodniu


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 47
dodano: 09:18 2016-01-08 przez: ~gość (37.248.*.*)
śniło mi się że jestem w ciąży i czułam że będą bliźniaki co to może oznaczać??????????????
dodano: 20:40 2015-12-27 przez: ~Gość (178.42.*.*)
Mi sie śniło że byłam w ciąży z czarnoskurym facetem a zamiast dzieska miałam w brzuchu bombe. Nwm dlaczego ale czułam że to jakiś wypadek że zamiast dziecka była bomba.
dodano: 08:42 2015-11-29 przez: ~gość (213.199.*.*)
siostra urodzila piekna dziewczynke....co to znaczy?
Zamów darmowy newsletter